Podsumowanie okresu przygotowawczego

Okres przygotowawczy przepracowaliśmy na własnych obiektach. Rozegraliśmy tylko 12 meczów kontrolnych, gdyż drużyny  ŁKS Łagiewniki i Wyzwolenie Chorzów odmówiły wcześniej umówione spotkania.Gry kontrolne rozgrywaliśmy w większości z drużynami z wyższych klas rozgrywkowych. Bilans spotkań kontrolnych to: 7 porażek, 1 remis i 4 zwycięstwa, bilans bramkowy 28-32. Statystyki są nie bardzo zadowalające, ale poziom gry jak i postępy które drużyna poczyniła, mogą być dobrym prognostykiem na przyszłość.

W okresie przygotowawczym pozyskaliśmy kilku wartościowych zawodników: Wawrzyniak (Sarmacja Będzin), Błaszkiewicz (Tęcza Zendek), Pałka i Gambusz (Górnik Wesoła). Zawodnicy, którzy do nas dołączyli w znacznym stopniu zwiększyli rywalizację wśród zawodników, a co ważne podnieśli poziom sportowy drużyny.

Mecze sparingowe: UKS RUCH CHORZÓW 1:2, WILKI WILCZA 2:3, MKS ZABORZE 2:4, WAWEL WIREK 2:1, SILESIA MIECHOWICE 4:4, TEMPO PANIÓWKI 1:2, SPARTA KATOWICE 1:4, SLAVIA RUDA ŚL. 0:5, STAL ZABRZE 5:3, UNIA ŚWIERKLANIEC 5:2, SLAVIA II RUDA ŚL. 4:0, SIEMIANOWICZANKA 1:2

Najlepszym strzelcem podczas gier kontrolnych okazał się Marek Szubert, który ośmiokrotnie pokonywał bramkarzy.

Trener drużyny seniorów

Janusz Kluge